Seminar

Jeg loggfører for min egen del

I går fredag var jeg på seminar i Egersund, hvor jeg dro sammen med ansatte i SUS (Stavanger Universitetsykehus). Jeg fikk dekket kurset av Psykopp som jeg jobber litt for med foredragsholding og lignende. Kurset het Livet er et usikkert prosjekt, og en av foredragsholderne var Ingvard Wilhelmsen (Professor dr. med. Spesialist i psykiatri og indremedisin, forfatter av: Kongen anbefaler – holdninger for folket, Sjef i eget liv – en bok om kognitiv terapi, Livet er et usikkert prosjekt, Hypokondri og kognitiv terapi). Jeg har vært på foredrag med han før, og han er fantastisk. Utrolig morsom, profesjonell og dyktig! Det var en lang, men lærerik dag, og fikk med meg kursbevis hjem. Jeg fikk også mulighet til å besøke julebyen. Kjempekoselig!

Husk å kjøpe bladet Psykopp Nytt som kommer ut i midten av desember! Der har jeg skrevet en flersiders artikkel om selvskading. En blanding av fakta og mitt eget forhold til selvskading.

5 Svar til “Seminar”


  1. 1 Solveig Irene. desember 5, 2009 kl. 21:10

    Hvor selges det bladet hen, da..? : )

  2. 2 liseliten desember 5, 2009 kl. 21:12

    Bladet selges i Psykopp butikken i Stavanger, eller på nettsidene deres psykopp.no. Jeg er usikker om det selges andre steder, men bladet i seg selv er kjempefint og interessant!

  3. 3 Pia desember 5, 2009 kl. 21:27

    Oi, den boka har jeg faktisk liggende på nattbordet nå :) Moren til kjæresten min var på foredrag med ham, og hun sa det var fantastisk bra, så jeg fikk låne boka. Må lese den!

  4. 4 Tonje H desember 6, 2009 kl. 01:00

    Det hørtes kjempe spennende ut! Jeg tror noe av det beste jeg vet er å være på kurs :) Lærer så mye forskjellig og spennende av det! Også er det ofte litt mer levende og fargerikt enn forelesninger.

  5. 5 Liljen - life as it is desember 6, 2009 kl. 16:49

    Da må vi prøve å huske det :)


Legg igjen et svar

Fill in your details below or click an icon to log in:

Gravatar
WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Log Out / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Log Out / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Log Out / Endre )

Kobler til %s




Hei og takk for besøket!

Jeg heter Lise Hetland, og i min blogg deler jeg mine tanker, følelser og opplevelser. Jeg har vært i psykiatrien i mange år, og gjennom bloggen, artikler og foredrag får jeg bruke mine egne erfaringer til å fortelle andre om psykisk helse og psykiske lidelser. Ellers er jeg ei lita, fargerik Stavangerjente med stor skrivelyst. Les mer om meg under "liseliten" i menyen øverst, vel :)

Copyright – Ha respekt

Bloggen skrives av © Lise Hetland, hvilket betyr at du IKKE kan kopiere tekst, bilder eller annet innhold uten tillatelse. Brudd på opphavsrett er i følge åndsverkloven straffbart.

Jeg har lagt ned mye tid, krefter og sjel i tekstene mine, jeg ber deg om å respektere at mine tekster tilhører meg.

Takk for kommentarer og tilbakemeldinger!

Følg meg på Bloglovin'
Tegnet av Guðrún Jóna
www.hodetmitt.no © no copyright!

Blogglisten

Bloggurat

Klikk for å motta e-post når bloggen oppdateres

Join 328 other followers

Bla i mitt arkiv

Livet består av oppturer og gleder..

foto © Lise Hetland

..og nedturer og smerte..

foto © Lise Hetland
liseliten.com

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 328 other followers