Tiny Twinkle Jewelry

Jeg pleier aldri å reklamere for noe på bloggen min, det er et bevisst valg jeg har tatt, men personlig har jeg veldig lyst å anbefale mine lesere Tiny Twinkle Jewelry; halssmykker og armbånd, håndlaget fra hjertet ♥ Også med ulike tema som blant annet “survivor”, “never never give up” og mammakolleksjon.

Jeg falt veldig for dette Survivor-armbåndet. Først tenkte jeg litt beskjedent at jeg er jo en survivor, er jeg ikke? før jeg stolt og med hevet hode tenkte at ja, jeg ER en survivor! Dette armbåndet skal minne meg på nettopp dette. Har jeg klart meg så langt, så skal jeg jammen klare resten også.

Mathilde Myre, som selv er en survivor, er den nydelige jenta som står bak Tiny Twinkle Jewelry. Jeg anbefaler på det varmeste å ta en titt! ♥

Tiny Twinkle Jewelry

About these ads

11 Svar til “Tiny Twinkle Jewelry”


  1. 1 nina august 1, 2012 kl. 22:46

    elsker smykkene hennes en utrolig hyggelig og flink dame :)

  2. 2 Renate august 2, 2012 kl. 10:29

    Klart du er en survivor! Fint konsept :-)

  3. 3 Linn Katrine Myrvang august 2, 2012 kl. 10:38

    Nydelige ting hun har <3
    Synd det er litt over min prisklasse :(
    Du ER en Survivor ja , så absolutt :D

  4. 4 Mitt hjerte august 2, 2012 kl. 11:23

    Kjempefine smykker! :)

  5. 5 destgirl august 2, 2012 kl. 13:40

    Kjempe fine smykker og det passet kjempe fint til deg som er en skikkelig survivor <3 <3

  6. 6 Linda august 2, 2012 kl. 18:56

    Ååh, de likte jeg skikkelig godt! :D<3

  7. 7 laipai august 2, 2012 kl. 21:52

    Like. Flinke Mathilde <3

  8. 8 Tuva august 3, 2012 kl. 13:23

    Ja, hun lager så fine smykker! Jeg har falt helt for Never, never give up- armbåndet, og gleder meg til å bruke det! :)

  9. 9 Theri august 5, 2012 kl. 22:29

    Har tittet litt på smykkene hennes tidligere, og har veldig lyst å bestille noe derfra etterhvert. Dette armbåndet passet ihvertfall deg perfekt, for du er jo en survivor. En skikkelig solskinnshistorie av en survivor! :) Ikke bare har du såvidt berget deg, men du klarer deg jo kjempebra. Jeg er stolt av hvor langt du har kommet på den tiden jeg har fulgt bloggen din! :) Det står respekt av deg!

  10. 10 Pantora august 7, 2012 kl. 17:25

    Mathilde er helt nydelig, og kjempedyktig! Har flere ting hun har laget :)

  11. 11 Mariann august 13, 2012 kl. 10:03

    Søte, søte Mathilde! :)


Legg igjen et svar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s




Hei og takk for besøket!

Jeg heter Lise, og her deler jeg mine tanker, følelser og opplevelser, mine drømmer og håp, og min vei til å bli hel. Jeg har vært i psykiatrien i mange år, og gjennom bloggen får jeg dele mine erfaringer om hvordan det er å leve med psykisk lidelse. Ellers er jeg ei lita og fargerik jente fra Stavanger, du kan lese mer om meg under "liseliten" i menyen øverst :)

Copyright – Vis respekt

Bloggen skrives av © Lise Hetland, hvilket betyr at du IKKE kan kopiere tekst, bilder eller annet innhold uten tillatelse. Brudd på opphavsrett er i følge åndsverkloven straffbart.

Jeg har lagt ned mye tid, krefter og sjel i tekstene mine, jeg ber deg om å respektere at mine tekster tilhører meg.

Takk for kommentarer og tilbakemeldinger!

Tegnet av Guðrún Jóna
www.hodetmitt.no © no copyright!

Follow on Bloglovin

Instagram: liseliten

Blogglisten

Bloggurat

Klikk for å motta e-post når bloggen oppdateres

Bli med 506 andre følgere

Bla i mitt arkiv

Livet består av oppturer og gleder..

..og nedturer og smerte..

Life isn’t about finding yourself. Life’s about creating yourself.